Residence – znovu funkční

Chtěli bychom vám oznámit, že díky opravě pluginu Residence, mohl být server znovu otevřen veřejnosti a odstraněn whitelist. Prosíme naše stávající hráče, aby si ZNOVU vytvořili rezidence, které na serveru měli. Rezidence se nově vytváří dřevěnou motykou. Vše, o co jste během nefunkčnosti přišli, nahlašte admince Khidari.

Výpadek

Dnes 5.8., kolem 5. hodiny ráno, byl výpadek serveru. I přes veškerou snahu se server nahodit nepodařilo. Chyba je v pluginu Residence. Jelikož Rezidence jsou pro vás velmi důležité, pracujeme na odstranění této chyby. Bohužel se toto stalo právě v období časové tísně, tudíž nevíme, kdy bude možné na opravě serveru pracovat. Tímto se vám velmi omlouváme za aktuální nefunkčnost a prosíme vás o trpělivost. Chybu se budeme snažit co nejdříve vyřešit. Prozatím pojede server Číst více…

Cíle do budoucna

Zajímá tě jaké jsou naše plány do budoucna? Rozhodně je to udržení našeho prvního serveru TerraCraft. Dále bychom chtěli rozšířit kapacitu serveru na 40 slotů, abychom vám umožnili hrát i přes vyšší počet hráčů a to plynule. Našim dalším cílem je rozvíjet další servery (pravděpodobně economy server a server s technickými módy). Pokud máte další nápady, můžete je s námi sdílet na Discordu.