Dnes 5.8., kolem 5. hodiny ráno, byl výpadek serveru. I přes veškerou snahu se server nahodit nepodařilo. Chyba je v pluginu Residence. Jelikož Rezidence jsou pro vás velmi důležité, pracujeme na odstranění této chyby. Bohužel se toto stalo právě v období časové tísně, tudíž nevíme, kdy bude možné na opravě serveru pracovat. Tímto se vám velmi omlouváme za aktuální nefunkčnost a prosíme vás o trpělivost.

Chybu se budeme snažit co nejdříve vyřešit. Prozatím pojede server na whitelist a s vypnutým pvp, abychom předešli griefu. Zda byste i přes tuto nepříjemnost na serveru rádi hráli, kontaktujte nás na Discordu (popř. jakýkoliv jiný dostupný způsob). Hráči , kteří budou v tomto období přidáni na whitelist, se zavazují k tomu, že NEZNIČÍ žádnou stavbu, která jim nepatři. Přidáni budou pouze vzorní hráči, ke kterým má vedení naprostou důvěru a na serveru se chovají slušně.

Zda-li se tato chyba nepodaří opravit, budeme muset plugin nahradit jiným a hráči si budou muset ochranu domečku vytvořit znovu.

Děkujeme za vaši věrnost serveru a trpělivost s řešením tohoto problému.

Admin tým serveru TerraCraft

Kategorie: Informace

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *